Hakkımızda

Şirketi Profili

E-A Teknoloji Biyomedikal Cihazlar Dijital ve Optik Sistemler Nanoteknoloji Ar-Ge İth. İhr. Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti;

Ana faaliyet alanları nanoteknoloji ve biyoteknoloji olan ve 2010 yılında T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın desteği ile çalışmalarına başlayan EA Teknoloji, özellikle yüksek teknoloji içeren projelerini bilimsel yaklaşımlar kullanarak hayata geçirmekte, teknolojik problemlere hızlı, ekonomik ve profesyonel çözümler üretmektedir.  

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz

    E-A Teknoloji, mühendislik ve doğa bilimlerinin pek çok alanında araştırma-geliştirme faliyetleri yürüterek, özellikle akademik dünyanın ihtiyaçlarına yönelik, fakat süreç içinde tüketici ürünlerine de dönüşebilecek yeni ürünler geliştirme, bu ürünleri piyasaya sürme, ülkemizde yüksek teknoloji içeren ürünlerin Ar-Ge ve üretimini gerçekleştirme ve yenileşim kültürünü güçlendirme amacıyla kurulmuş bir şirkettir.

Vizyonumuz

    E-A Teknoloji, Ar-Ge çalışmalarında nanoteknoloji ve biyoteknolojiye öncelik verip bu alanlara yönelik yatırım yapabilen az sayıdaki ülkemiz firmalarından bir tanesidir.

    Yaptığımız Ar-Ge çalışmaları sadece ticari ürünlere yönelik olmanın ötesinde, aynı zamanda bilimsel değer taşıyan çalışmalardır.

    Ülkemizin en büyük eksiklerinden biri olan akademi-sanayi işbirliğini, en üst seviyede hayata geçirmek önemli ilkelerimizden biridir.